New Face

Nová tvár značky Natural.

Realizujeme poslanie zmeniť spôsob, akým zmýšľate o prírodných výrobkoch.

20210226 Site Our Story 5050 01 1760x1406

Náš pohľad

Veríme, že je možné vykonávať malé, ale efektívne zmeny vo svojom životnom štýle, ktoré sú prospešné pre celkové zdravie. V odvetví, ktoré nás núti chcieť stále viac, sme odhodlaní zvyšovať latku a stanovovať nové štandardy pre prírodné výrobky. Pre nás je budúcnosť prírodných látok v kvalitných, prelomových rastlinných formách − bez kompromisov, pokiaľ ide o prísady alebo skúsenosti používateľov. Sme tu na to, aby sme zaistili, že prírodné výrobky budú zábavné, dostupné a odmeňujúce pre každého.

20210226 Site Our Story 5050 02 BL 1760x1406

Prísady ako prvé

Uprednostňujeme zložky, ktoré sú odvodené z prírody. Pri vývoji našich receptúr hľadáme inovatívne rastlinné a minerálne zložky, ktoré sú pre naše telo zdravým prínosom. Všetko vyrábame bez ujmy voči zvieratám a nikdy nekupujeme prísady od dodávateľov, ktorí testujú svoje výrobky na zvieratách − spoločnosť Schmidt’s sa zaviazala, že zostane certifikovaná ako vegánska a bez uplatnenia krutosti na zvieratách. Výrobky spoločnosti Schmidt’s Naturals sú vždy bez obsahu hliníka, propylénglykolu, SLS, PEG, parabénov, ftalátov, umelých aróm, umelých chutí, umelých farbív, umelých sladidiel a umelej zábavy.

20210226 Site Our Story 5050 03 RV 1760x1406

Naše štandardy a hodnoty

Trvanlivosť

Celá príprava, spracovanie a výroba našich prísad je zodpovedne riadená, pričom sa minimalizujú nepotrebné kroky a nijako sa neohrozí kvalita výrobkov. Vytvárame výrobky, ktorých používanie je nielenže pre nás bezpečné, prípadne nám poskytuje dobrý pocit, ale ktoré sú aj priateľské k planéte. 

Prístupnosť

Veríme, že bez ohľadu na to, kto ste a kde žijete, mali by ste mať prístup ku kvalitným prírodným výrobkom osobnej starostlivosti. Vďaka tomuto poslaniu sa náš tím každodenne zasadzuje o zvýšenú dostupnosť a cenovú primeranosť našich kolekcií − bez akýchkoľvek kompromisov v kvalite. 

Zakladatelia spoločnosti Schmidt's Naturals na sivom pozadí

Naše skromné začiatky

Spoločnosť Schmidt’s začínala v roku 2010 v Portlande v štáte Oregon. Vtedy Jaime Schmidtovú inšpirovalo Hnutie tvorcov natoľko, že vlastnými silami vyvinula receptúru pre rastlinný prírodný dezodorant, ktorý pomohol zachovať sviežosť a úžasnú vôňu jej rodiny. Virálny úspech spoločnosti Schmidt’s na farmárskych trhoch upútal pozornosť podnikateľa Michaela Cammaratu a následne spoločne ako nepravdepodobne silné duo prebudovali spoločnosť Schmidt’s na kráľovstvo prírodných výrobkov. V súčasnej dobe sú rastlinné a minerálne výrobky starostlivosti spoločnosti Schmidt’s Naturals dostupné na celom svete.